Zespół

Firma Four Elements posiada najlepszy zespół trenerów oraz współpracuje z najlepszymi coachami i terapeutami w Łodzi.

Błażej Bednarski – coach, trener, doradca zawodowy, terapeuta, specjalista rozwoju kompetencji menedżerskich i handlowych z siedmioletnią praktyką w zawodzie. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Politechniki Łódzkiej oraz Akademii Liderów. Posiada doświadczenie w praktycznym wykorzystaniu narzędzi zarządzania innowacyjnego (coaching menedżerski, audyt personalno-strukturalny, budowanie strategii rozwoju firmy opartej na potencjale pracowników), doradztwie oraz sprzedaży i obsłudze klienta. Prowadzi szkolenia w oparciu o Analizę Transakcyjną oraz typologię osobowości Hartmana. Autor i współautor szkoleń unikatowych: „Profesjonalny sprzedawca”, „Manipulacja pod lupą”, „Paleta barw sprzedaży” programu rozwoju sprzedawców „Ziemia Obiecana” i innych.

Karina Jasiaczek-Koperska – pedagog, mediator, trener umiejętności psychospołecznych i zawodowych, absolwentka szkoły trenerskiej działającej przy Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 5 lat prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego i umiejętności menadżerskich, komunikacji interpersonalnej, asertywności, autoprezentacji, rozwiązywania konfliktów, profesjonalnej obsługi klienta, twórczego myślenia i zarządzaniem sobą w czasie. Prowadzi również szkolenia e-learningowe oraz zajęcia w ramach studiów podyplomowych Zarządzanie innowacyjne. Obecnie pracuje z dziećmi zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Współpracuje z wieloma Fundacjami i jest współautorką projektów unijnych.

Anna Marta Wilczkowska – absolwentka łódzkiej PWSSP oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2002 roku współpracuje z Instytutem Postępowania Twórczego i Centrum Kreatywności i Przedsiębiorczości. Posiada 9 lat doświadczenia w opracowywaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju kreatywności, rozwoju osobistego, a także przedsiębiorczości, zarządzania, obsługi klienta, radzenia sobie ze stresem. Specjalizuje się m.in. w szkoleniach dotyczących umiejętności i kompetencji menedżerskich.