Coaching Życiowy

  • Planujesz zmienić coś w swoim życiu by być szczęśliwym i nie masz pojęcia jak tego dokonać?
  • Potrzebujesz kogoś kto pomoże Ci się zmotywować i zaplanować zmiany w swoim życiu?
  • Poszukujesz szczęścia, realizacji siebie oraz równowagi między życiem osobistym i zawodowym?

Coaching personalny koncentruje się na rozwoju i zmianie w życiu prywatnym, osiągnięciu równowagi między życiem zawodowym i osobistym. Daje klientowi głęboki wgląd w siebie, jest skutecznym narzędziem ułatwiającym osiąganie upragnionych celów.

Podczas indywidualnych spotkań Life Coaching, przy wykorzystaniu narzędzi, które pomogą Ci uaktywnić swoje wewnętrzne zasoby: wiedzę i umiejętności, oraz poprzez odpowiednie zmotywowanie, wspólnie odnajdziemy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z Twoim życiem, dzięki czemu odnajdziesz równowagę i osiągniesz sukces.

Po każdej sesji wyjdziesz bardziej zmotywowany i bardziej świadomy swoich celów oraz możliwości. Zaprojektowane wyzwania i zadania rozwojowe oraz określone plany działania doprowadzą Cię do osiągnięcia satysfakcji i spełnienia w sferze osobistej i zawodowej.

Podstawą spotkań coachingowych jest partnerska relacja i wzajemne zaufanie między mną – osobistym trenerem (z ang. tzw. coach), a Tobą – moim klientem.

Dodatkową wartością pracy ze mną jest możliwość krótkiej sesji podsumowującej, która pozwala skonfrontować wypracowane rezultaty z wiedzą, jaką posiadam, w zakresie kompetencji psychospołecznych, psychologii zarządzania oraz umiejętności w obszarze negocjacji i komunikacji.

Sesje w ramach Coachingu życiowego odbywają się w dogodnym, wskazanym przez klienta miejscu na terenie Łodzi, w celu zmaksymalizowania komfortu spotkania.

Optymalne spotkanie Life Coaching trwa  od 1 do 2 godzin zegarowych.

Przeciętny pełny cykl spotkań to ok. 4 sesji na jeden temat w odstępie 1-2 tygodni.

Cena godziny spotkania to tylko 200 zł za godzinę*

Przy zakupie pakietu ponad 10 godzin obowiązuje zniżka 10%.

Gwarancja zwrotu zapłaconej kwoty w wyniku niezadowolenia z pierwszej sesji.