Coaching Kariery

  • Zastanawiasz się jakie masz możliwości rozwoju swojej kariery?
  • Nie widzisz sposobów rozwiązania problemów na swojej drodze zawodowej?
  • Nie wiesz jak wyznaczyć sobie cele zawodowe i zaplanować ich realizację?

Coaching kariery zawodowej związany jest z określaniem celów oraz rozwojem kariery zawodowej, pomaga zdobyć umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Jest on skierowany do osób pragnących wprowadzić istotne zmiany w swoim życiu zawodowym.

Podczas indywidualnych spotkań Career Coaching, przy wykorzystaniu narzędzi, które pomogą Ci uaktywnić swoje wewnętrzne zasoby: wiedzę i umiejętności, oraz poprzez odpowiednie zmotywowanie, wspólnie odnajdziemy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z Twoją karierą zawodową lub budowaniem strategii rozwoju biznesu. Po każdej sesji wyjdziesz bardziej zmotywowany i bardziej świadomy swoich celów oraz możliwości. Zaprojektowane wyzwania i zadania rozwojowe oraz określone plany działania doprowadzą Cię do osiągnięcia satysfakcji i spełnienia w sferze zawodowej i biznesowej.

Podstawą spotkań coachingowych jest partnerska relacja i wzajemne zaufanie między mną – osobistym trenerem (z ang. tzw. coach), a Tobą – moim klientem.

Dodatkową wartością pracy ze mną jest możliwość krótkiej sesji podsumowującej, która pozwala skonfrontować wypracowane rezultaty z wiedzą, jaką posiadam, w zakresie kompetencji psychospołecznych, psychologii zarządzania oraz umiejętności w obszarze negocjacji i komunikacji.

Sesje w ramach Coachingu Kariery odbywają się w dogodnym, wskazanym przez klienta miejscu na terenie Łodzi, w celu zmaksymalizowania komfortu spotkania.

Optymalne spotkanie Career Coaching trwa  od 1 do 2 godzin zegarowych.

Przeciętny pełny cykl spotkań to ok. 4 sesji na jeden temat w odstępie 1-2 tygodni.

Cena godziny spotkania to tylko 300 zł za godzinę*

Przy zakupie pakietu ponad 10 godzin obowiązuje zniżka 10%.

Gwarancja zwrotu zapłaconej kwoty w wyniku niezadowolenia z pierwszej sesji.