Coaching Biznesowy

  • Pragniesz osiągnąć sukces w zarządzaniu zespołem i nie wiesz jak to osiągnąć?
  • Czujesz, że praca menedżera przytłacza Cię, stresuje, powoduje problemy osobiste i chciałbyś znaleźć sposób na odciążenie psychiczne?
  • Chcesz osiągnąć sukces w biznesie, ale nie wiesz, jak wykorzystać swoje zasoby i znaleźć motywację do działania?

Coaching menedżerski dedykowany jest kadrze zarządzającej, kierowniczej i menedżerskiej. Zapewnia on właściwą perspektywę dla strategicznego spojrzenia, zbudowania adekwatnego planu działania i świadomego zarządzania.  Executive Coaching ukierunkowany jest na optymalizację procesów zarządczych oraz pracę nad celami i rezultatami biznesowymi. Może być także skierowany do przedsiębiorców pragnących radykalnie podnieść efektywność zarządczą, skuteczność realizacji projektów oraz rentowność przedsięwzięć biznesowych.

Podczas indywidualnych spotkań Executive Coaching wykorzystamy narzędzia, które:

  • pomogą Ci uaktywnić wewnętrzne zasoby: wiedzę i umiejętności,
  • zmotywują do znalezienia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, związane z zarządzaniem i budowaniem wydajnego zespołu,
  • pomogą opracować efektywne strategie rozwoju biznesu.

Po każdej sesji wyjdziesz bardziej zmotywowany i bardziej świadomy swoich celów oraz możliwości. Zaprojektowane wyzwania i zadania rozwojowe oraz określone plany działania doprowadzą Cię do osiągnięcia satysfakcji i spełnienia w sferze menedżerskiej i biznesowej.

Podstawą spotkań coachingowych jest partnerska relacja i wzajemne zaufanie między mną – osobistym trenerem (z ang. tzw. coach), a Tobą – moim klientem.

Dodatkową wartością pracy ze mną jest możliwość krótkiej sesji podsumowującej, która pozwala skonfrontować wypracowane rezultaty z wiedzą, jaką posiadam, w zakresie kompetencji psychospołecznych, psychologii zarządzania oraz umiejętności w obszarze negocjacji i komunikacji.

Sesje w ramach Coachingu Biznesowego odbywają się w dogodnym, wskazanym przez klienta miejscu na terenie Łodzi, w celu zmaksymalizowania komfortu spotkania.

Optymalne spotkanie Executive Coaching trwa  od 1 do 2 godzin zegarowych.

Przeciętny pełny cykl spotkań to ok. 4 sesji na jeden temat w odstępie 1-2 tygodni.

Cena godziny spotkania to tylko 500 zł za godzinę*

Przy zakupie pakietu ponad 10 godzin obowiązuje zniżka 10%.

Gwarancja zwrotu zapłaconej kwoty w wyniku niezadowolenia z pierwszej sesji.