Marzenie ze „Śniadania u Tiffany’ego”

Kto nie marzył o usunięciu choćby części granic, którymi z natury zamknięta jest nasza wyobraźnia? Okazuje się, że praca w marketingu pozwala przeżyć te fantastyczne momenty, kiedy fantazja urzeczywistnia się w bardzo konkretny sposób. 

Inspirująca scenografia

Z pewnością wielu kinomanów pamięta ekscentryczne mieszkanie Holly Golightly z filmu Śniadanie u Tiffany'ego (w jej rolę wcieliła się niezapomniana Audrey Hepburn). Nonszalancki wystrój wnętrza odzwierciedlał niestabilną, kapryśną naturę bohaterki, która równocześnie odznaczała się niebywałym urokiem. Wśród wielu zaskakujących elementów wyposażenia wyróżniała się... wanna pełniąca rolę kanapy. Przecięta na pół, wsparta na lwich nóżkach i wyściełana poduszkami w kolorze fuksji i filoletu, po dziś dzień kopiowana jest w różnych, profesjonalnych i amatorskich, wykonaniach. Zainspirowani tą filmową scenografią zrealizowaliśmy nietuzinkowy projekt dla bydgoskiego salonu łazienek Enano i producenta wyposażenia łazienek - Deante.

Interaktywna atrakcja

Założeniem projektu było stworzenie atrakcji angażującej obserwatorów – interaktywnej i stanowiącej w pewnym sensie pretekst do rozmów, zabawny akcent towarzyszący branżowym spotkaniom. Pomysł powstał w burzy mózgów przeprowadzonej przez nasz wspaniały zespół marketingu i znalazł entuzjastyczną reakcję u producenta marki Deante. W rękach naszych kreatywnych specjalistów czarna, akrylowa wanna wolnostojąca Deante przekształciła się w mebel w stylu glamour. Została wyposażona w czerwone atłasowe siedzisko i pikowane oparcie. Chromowany korek wyeksponowany na tapicerowanym siedzisku przypomina o pierwotnym charakterze przedmiotu. Współgrają z nim chromowane, gięte fantazyjnie nóżki. 

Od czasu swojego powstania wanna-sofa "pracowała" już kilkukrotnie, za każdym razem wzbudzając sensację. Niezwykły mebel zachęca do zrobienia sobie na nim fotografii i wzbudza pytania. Targi, spotkania, czy sesje zdjęciowe w salonie łazienek – to nie jedyne sytuacje, które dają możliwość wykorzystania tego zapadającego w pamięć obiektu. Projekt zdecydowanie jest strzałem w dziesiątkę, z czego jesteśmy ogormnie dumni. 

Related Posts

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Who is M C?

About the author:

M C // administrator

>